Květen 2011

Adaptační kurz

28. května 2011 v 10:39 | Theresa

Tohle je spíš pro lidi od nás ze třídy :D

Nevím, nějak jsem si vzpomněla na blog naší třídy v primě (šestá třída, minulý rok). A narazila jsem na jedno úžasné video, které je udělané z fotek, které byly nafoceny na adaptačním kurzu - náš první společný 'výlet'.


Na některých fotkách jsem i já (poznáte mě? :DD). Ale to je hodně nepodstatné.
Já tu naší třídu miluji! A to myslím vážně. Všichni jsou super, i když si s některými nerozumím tolik, přesto se s každým tak trochu bavím. Navíc si myslím, že se to teď v poslední době docela zlepšilo, alespoň z mého pohledu.
U fotek jsem se strašně nasmála :D Je neskutečný, jak jsme se všichni změnili - vzhledově i povahově ;D To je vážně dobrý.

Už se nemůžu dočkat třináctého června, jedeme na Křivoklát (já vám to všechno potom napíšu). Kluci si naplánovali, že vezmou horory a budeme to tam večer sledovat ;D na notebooku, i když nevím, jak nám to učitelky dovolí.Jen je škoda, že tam nejede Sárka a Adél.

In love

26. května 2011 v 14:39 | Theresa |  Days
Ahoj,

Po první hodině jsme s holkami šly nahoru (byly jsme dole v bižuli :D), zase chtěly na záchody a M. šla za učitelem pro písemky. Čekala jsem na ní, když se tam objevil ON. Nevím proč, ale poprvé v životě jsem se mu podívala do očí ha, a on mě taky :P (nikdy jsem se nepodívala, protože je asi o 20 cm vyšší :D). A kdybych měla sebevíc odvahy, ani za nic mu ahoj neřeknu... :D A měla jsem pocit, že se na mě usmál, ale znám se - jsem tak strašně naivní. V hlavě si přehrávám, zda se vážně usmál, a můj mozek říká, že jo :DDD

Šli jsme na nějaký dravce. Místo abych vnímala něco o těch ptácích, jsem radši sledovala jeho. Byla to mnohem větší zábava. Občas mi přišlo… hm, sem radši nic psát nebudu.

Mám ale špatnou náladu. A to sem taky vážně psát nebudu, možná to některým dojde, ale spíš ne;D
No, přidávám sem fotky ze včerejšího výletu ;) pokud je chcete vidět, celý článek ;)
nežádá mě o ruku, nic takového :D to vzniklo samo, momentka:D

Photos: spring

21. května 2011 v 12:49 | Theresa |  Photos
Mezi mé záliby patří i focení a na jaře se dá toho vyfotit mnoho. Nemám příliš kvalitní foťák (však já taťkovi brzy zase zabavím tu zrcadlovku), ale na moje focení to bohatě stačí.
Fotila jsem to přes makro, jinak by to nebylo tak zaostřené.
Ještě jsem to upravovala, ale myslím, že mnohem hezčí jsou ty originály. Je mi jedno, že to kazí ten velký copyright, ale co.
To, že je tam zaostřeno jenom něco a zbytek rozmazaný udělal sám foťák, nikoli já! :)

květ stromu :) Je to maličko doostřeno, protože jsem se bála těch včel, co lítaly nademnou. :D
více fotek pod perexem.


Tak..

19. května 2011 v 16:43 | Theresa |  Days
Dnešek? Ráno jsme měli suplovaný tělocvik, navíc si někteří vyslechli od zástupkyně, že udělali bordel ve třídě (o volné hodině si kluci vzali mokrý toaleťák a házeli ho po třídě). O tělocviku jsme hráli házenou, která mě nebavila, protože jsme prohrávali ;D Další hodiny byly nudné. Na zeměpis mám mít prezentaci o Americe, kterou už mám hotovou. O němčině jsme měli zase psát nějaký test. Stejně to neznámkovala, tak jsem to moc nedoplňovala. Dočetla jsem si knížku The Phantom of the Opera v angličtině. Ještě tu mám pohádku Beauty and the Beast :D Cestou domů si kluci vzali florbalku a na tu někde sebrali kondom, prasata :D Bery mi dal na ruku kopřivu, takže totální pupínky jako. Mája byl zase úchylnej, jako každou cestu domů. Zatáhlo se a byla bouřka, takže jsem myslela, že ven nepůjdu, ale teď už tam zase slunko svítí, tak zkusím vytáhnout ven ty můry :D a kluky, protože mně to už s holkama nebaví. Furt mluvíme o tom samým, s klukama je aspoň p**** :DD Jo, a ještě ke škole... Na učení už vážně kašlu. Neberu si půlku věcí do školy, jen na předměty, které mě baví :DD Takže jako, zatím nikdo nic neříká :D.

Fajn, jdu ven.
Kolem jedný tam bylo asi 30 stupňů, kolem třetí tak 10, protože byla bouřka a teď je tam zase na chcípnutí :D

Designy na přání

16. května 2011 v 16:39 | TESS " <3
Přináším designy, které si holky objednaly. Jsou zatím tři, večer začnu další a ještě jeden, nebo až ráno, protože jedu k zubaři, takže ;D Nejdu do školy a přijedu tak po dvánactej a to do školy už nepůjdu.Líbí se mi, je sice jednoduchý, ale má příjemné barvy, vše je taková klidné ;)

více v celém článku

Miluju Červenku! :DD

15. května 2011 v 18:49 | Theresa |  Days
JE TO TAM! Máme třetí místo. I to je pěkný ;)) byla jsem strašně nervní, ztrhávala jsem si kůžičku na palci :DD a furt něco jedla, než jsme nevedli. Byl to skvělý zápas, jsem velmi spokojená ))
  • Červenka hrál dneska vážně dobře ;D
  • Velkou radost mi navíc udělala návštěvnost - od druhého dubna zde bylo přesně 3000 lidí (teď už je to víc), ale co už.
  • 15 lidí si objednalo design, takže jsem začala plnit všechny lidi ze seznamu, už mám dva designy a teď se jdu vrhnout na třetí (dám je do článků, vždy po pěti, bylo by jich moc).
  • A taková menší aktualizace - designy je teď nemožné si u mě objednat, dokud nesplním všechny objednávky:)
  • A taky děkuji za komentáře
  • + budete se dívat večer na hokej? Komu fandíte? Já Finsku :))
Tentokrát to není moc dlouhý, smysluplný článek, ale nic kloudného už teď večer nevymyslím.

Shopping

14. května 2011 v 19:49 | Theresa |  New in
Chtěla jsem balerínky a již na začátku týdne jsem po mamce požadovala, abychom jeli v pátek nebo o víkendu nakoupit. Řekla, že se jí nikam nechce, tak jsem se smířila s tím, že tam tento týden nepojedeme.

Po obědě ale souhlasila, že bychom tam sjeli ještě s bráchou a podívali se teda na boty. Navíc mám zítra dostat kapesné, tak jsem řekla, že si to zaplatím ze svého. Jeli jsme do Č.Budějovic.

Kluci jako kamarádi?

14. května 2011 v 12:28 | Theresa
Nikdy jsem neměla problém se bavit s klukem (no dobře, párkrát ano:D, ale to bylo dřív). Holky jsou takové, že se ve všem musí předhánět - která z nich má lepší známky ve škole, lepšího kluka, hezčí oblečení atd. Samozřejmě, že jsou pro mě kamarádky strašně moc důležité, říkám jim úplně všechno. Jenomže ať už chcete nebo ne, řeknou to někde jinde. Pomalu žádná holka nedokáže pořádně udržet tajemství a nesnažte se mi to vymluvit. Možná se najde pár výjimek. A co kluci? Kluci se baví o svých zájmech, když jim něco řeknete, víte, že to nebudou vykládat dál. I když, znám takovýho kluka.Někdy mám pocit, že si s kluky rozumím mnohem líp, než s holkami. "Miluju" ty jejich blbosti a bláznivé nápady, společné výlety, hry…

A jak to máte vy?

Stará Červenková fandí!

13. května 2011 v 16:02 Days
Zdravím. Dnešní den byl celkem fajn. První hodinu byl zeměpis, žádná angličtina. O celé hodině jsem pracovala vlastně jenom já a Šplhoun, ke konci hodiny se zapojovalo už mnoho dalších. Před hodinou mi už pěkně hrabalo a bavili jsme se, jestli pan učitel fandí hokejistům. Řekl, že nefandí a já jenom "Kecá!" :D Kecal. To víte, že měl na tapetě náš hokejový tým! :D Takže jako dobrý. Rozdal nám písemky (spíš je nechal rozdat), měla jsem 64 bodů z 65, takže jsem měla vážně radost. Udělal, že mi chce dát pěstí, když zjistil, že jsem ztratila studijňák :D A o bižuli jsme psali, z toho bych měla mít jedničku, přestože jsem se učila jen před hodinou a potom z občanky, což jsem měla napsané jako první. :D Mamka mě asi v duchu chtěla zabít, protože jsem tam na všechny dělala ksichty, až mi kamarád řekl, že jsem jak opilá (což jsem nikdy nebyla!) :D. No a pak mě kamarád nakopl, dal pořádnou do ramene, vážně vraždit ho.
A teď přišla tetka s bratránkem (4 roky) a sestřenkou (2 roky), že jdou s námi fandit na hokej ;D Takže fanděte taky. Navíc, už jsem snědla kitkat, twix, koblih a teď jim soletky ;DD ta nervozita dělá divy :D

+ rozepsala jsem si dva další články, takže se máte na co těšit :D

Jo, k tej Červenkovej. Kamarádka (Adélka, odkaz nahoře), je Pavelcová, druhá (Kiki) Hokejová ;D No, musíte uznat, že je Červenka hezkej :D Takže nám maličko hráblo. Jmenuju se tak na skypu ;DDD (jo, vím, že má přítelkyni :D)

17:02 - odejdu a Tyvole góól lidi!!! JO!
17:40 - po skončení druhé třetiny: prohráváme. já se na to vykašlu!

Skutečně 'miluji'!

12. května 2011 v 16:31 | Terez" |  Days
Rodina Je pro mě naprosto nejdůležitější. Sice jim neumím třeba jako kamarádka říct, jak moc je mám ráda, ale doufám, že je jim to víc než jasné. A navíc, bez nich bych se nikdy neobešla. Podpoří mě, poradí… rodina je nenahraditelná.

Přátelé Mám pár přátel, které bych za nic nevyměnila, i když mě párkrát štvou. Co taková Adélka, Kiki, Monča, Sárka a to moje velký zlatíčko, Honzulánek? Když jsem ho hodinu zatěžovala pořád tím samým, neřekl mi, ať už toho nechám a poslouchal mě pořád. Ani holky si nikdy nestěžovaly (aspoň si to nepamatuji). Prostě, stejně jako rodina jsou nenahraditelní a pro mě moc důležití. A potom ten seriál, božé, ten vážně miluju.
Čokoláda a jiné sladkosti Denně sním jakoukoliv čokoládovou sušenku. Včera před hokejem jsem málem snědla celou tabulku té velké Milky ;D

Simple Plan V naší třídě dost lidí označovalo skupinu SP za nejoblíbenější, tak jsem si je napsala do youtube a poslechla si první písničku, která mi najela - Your love is a lie! Naprosto totálně se mi začala líbit.

Sport a vlastně vůbec miluji, když mám možnost se hýbat. Neumím sedět a poslouchat, pořád sebou vrtím, nebo něco dělám, nejčastěji kraviny ;D Ale ze sportu mě baví dost týmové hry, jako třeba pozemní hokej, fotbal, vybíjená… a gymnastika;D A hlavně hokej!

Americké seriály Bez nich bych se u televize nudila. Nechápu, proč třeba Češi nevymyslí nějaké takové seriály? Pořád se odehrávají ve stejném prostředí, čímž myslím nemocnici a věci se tam opakují. Navíc mi třeba v Ordinaci těch věcí, co se tam zrovna událo přijde až moc.

Cestování Není nic lepšího. Prohlédnout si památky v té zemi, nebo jiná známá místa či se jen povalovat na pláži.

Francie Odmalička jsem chtěla do Francie a když mi jednou řekli, že mí předci byli z Francie, nevím proč, ale chtěla jsem tam ještě víc. A když kamarádka jela do Anglie, vztekala jsem se doma (bylo to před rokem ;DD), že tam pojedeme! Ale příští rok by se mi to konečně mělo vyplnit + cesta do Londýna. Navíc se teď někdy začnu pravděpodobně učit francouzsky, takže úplně SUPER BOMBA BEZVA COOL!
Anglie Eh, další země. No, můžu za to? Nejvíc mě na téhle zemi fascinuje to (a vždycky fascinovalo), že tam je pořád královna (lépe řečeno, teď už mě to tak netankuje, ale když jsem byla malá, tak jako dost ;D). Nejradši bych pořád mluvila anglicky, protože to mi vážně jde, četla anglické knížky (které vážně čtu, ale chtěla bych tomu víc rozumět ;D) a… už nevím.

Jogurtová středa

11. května 2011 v 15:57 Days
Poněkud trapný název, ale nic lepšího mě nenapadlo a psát datum je také dost ohraná záležitost.
Ráno jsem málem nevstala, protože jsme včera běželi dohromady 1200 m. Tímhle výkonem se radši chlubit nebudu, ale k čemu přejdu byl skok do písku, skočila jsem 360 cm, takže jsem měla radost ;)
První hodinu jsme měli mít matematiku, ale kvůli maturitám se to všechno nějak opět posunulo a tak jsme měli biologii, která mě teď taky nebaví, protože jsou všechny rostliny úplně stejné! Před angličtinou, což je třetí hodina, si Dymitri (nebo také Zikmund, Dušek, Dušan, Robert a já nevím co ještě, vlastně spíš Vašek) zkoušel vyhodit jogurt z okna, ale místo aby ho skutečně vyhodil (byl otevřený mimochodem), tak se rozplácl na okno, na kamarádovu hlavu a na strop a i na podlahu. Ze stropu to jen tak nepůjde, tak se už kluci o hodině ptali, zda bychom si mohli vybílit třídu ;D Prostě prasáčci. Němčinu jsme měli o 10 minut kratší a navíc nám odpadla sedmá hodina s mojí mamkou:D, takže jsme skončili o 2 hodiny dřív. Doma jsem samozřejmě vytáhla foťák a pak udělala, no vlastně spíš upravila design. Teď se ještě podívám na zeměpis, zítra píšeme, ale v podstatě už to umím, takže potom půjdu na hokej - nezapomeňte fandit!!! A přijdu večer.

16:47 (po skončení 1. třetiny) : JOOOOOO! GÓOL!
17:11 : JOO! druhej GOOL! :D
18:08 : 3. GOOOL!!!!!! (3:0)
18:20 : miluju Jágra! :D Ne, dobře, ale 4 gól!
18:31 : vyhráli jsme!!!!

Na téma: Anorexie

10. května 2011 v 19:36 | TESS " <3
Anorexie, téma, o kterém mluví dnes pomalu každý. V poslední době se na rozšířily "pro ana" blogy, kam holky píší, co snědly, jak cvičily a jak hubnou. Tohle chápu u těch holek, které by opravdu měly zhubnout, protože váží o 20 kilo víc, než by měly. Ale ty holky, které mají úplně normální váhu a hubnou? Co to sakra je?

přesně takhle se anorektičky vidí. zdroj obrázku: we♥it

Je to psychický problém, ačkoli je ta dotyčná hubená, vidí se úplně jinak. A když jí někdo řekne "ty jsi trochu přibrala", tak se rozhodne hubnout. Tyhle holky a jejich váhu by jsme raději vůbec neměli komentovat.

Akorát se zničí a potom se hodně těžko vracejí do normálního života.

Češi to vyhrajou!

9. května 2011 v 19:36 | TESS " <3 |  Days
Dobře, fajn, zatím klid. Škola byla nuda, nic zajímavého, kromě toho, že si ze mě kluci utahovali, protože se mi vytahaly silonky. Že mám babičkovský kolena. Po škole jsem začala tvořit nový design a pak jsme vyrazily s kámoškou ven, že se půjdeme učit zeměpis.

Já: Co se nachází na severu Číny?
Kiki (Můrka číslo2): subtropický pás
- správná odpověď: poušť Gobi

A třešnička dne - lezla jsem na strom, tenká větev ;D no, fotka, se podívejte sami.
terez lezla na strom. je to normální? ne. jako vážně je to prdlý, ale přesně to jsem já :DDDD

Jinak mám v plánu se za chvíli přesunout k televizi na hokej, s kamarádem jsem asi před hodinou prodiskutovali včerejší zápas. K televizi si beru notebook, abych sepsala dva články na dvě různá témata (právě mě napadá třetí) a přednastavím je na tento týden, protože nevím, jak to budu stíhat (chci být taky venku, proč sedět u blogu)? A navíc bych to zapomněla. Takže takhle.

toto je Můrka číslo 2, ta, co občas napíše komentář. děsně mi připomíná jednu blogerku na téhle fotce ;D možná i vám, tak kdyžtak napište do komentů ;)

Návštěvnost (2.5 - 8.5)

9. května 2011 v 15:58 | TESS " <3 |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (2.5. 2011 - 8.5. 2011) je:
Pondeli: 73
Utery: 120
Streda: 104
Ctvrtek: 88
Patek: 97
Sobota: 120
Nedele: 95

Celkem: 697

je vážně skvělá. :) Děkuju a doufám, že čísilka budou čím dál větší.
Teď jdu ven, nafotit s kámoškou nějaké fotky, které potom použiji na nový design ;D je takový modrý, pěkný. můžete se těšit, protože si myslím, že se mi vážně povedl ;)

Design pro Elle

8. května 2011 v 19:57 | TESS " <3

design pro xoxoelle.blog.cz

Elle si objednala desing, během poledne jsem jí ho slíbila, že ho udělám večer, tak tady je :) už ho má nastavený a má k tomu popisky, oddělovač a podpis. Je poměrně jednoduchý, měl být do modré barvy. Během vytváření jsem si s Elle psala, co tam má být a jak, takže jsem se snažila opravdu co nejvíce vyhovět jejím přáním. Mně se také líbí :) Co vám?

Simple plan - Jet tag ft. Natasha Bedingfield

7. května 2011 v 11:23 | Terez" |  Other
Miluju tu písničku.Design pro Áďu - Pain

5. května 2011 v 20:19 | TESS " <3
design pro my-sad-dream
Stáhla jsem si dneska photoshop, tak jsem si říkala, že udělám nový design (:DD). V tu chvíli jsem si volala s kamarádkou Adélkou a poprosila mě o design. Tak jsem si řekla proč ne. Výše máte náhled a nastavený je na jejím blogu. Já jsem naprosto spokojená, povedlo se mi to a Ádě se také líbí. Tak co na něj říkáte vy? :)

Návštěvnost za 25.4 - 1.5

2. května 2011 v 20:40 | Cherr Chanel |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (25.4. 2011 - 1.5. 2011) je:
Pondeli: 128
Utery: 90
Streda: 62
Ctvrtek: 70
Patek: 63
Sobota: 120
Nedele: 139

Celkem: 672

Je naprosto úžasná. Děkuju :) A doufám, že se bude ještě zvyšovat.

V rychlosti - byla jsem dneska venku s tím, že vám tedy natočím nějaké to video. Ke konci jsem se konečně rozkecala, ale když jsem si videa dala do ntb, je to dost špatná kvalita, takže nic :/ a to jsme si s tím daly s Kiki tolik práce. Tak snad příště. Teď si jdu ještě kamarádovi na chatu "vylejt srdíčko" a pak zamířím k televizi, nebo rovnou do postele :D Jinak mě moc těší komentáře u předchozí článku :)
Mějte se :)

Fashion inspiration 0.1

1. května 2011 v 15:40 | Cherr Chanel |  Inspiration
Napadlo mě sem dát také něco týkající se módy. Obrázky jsem hledala na we♥it. Možná to ani moc fashion není, ale je mi to jedno ;D Nejvíc se mi líbí ta sukně :) Omlouvám se, že nanpíši smysluplnější článek, ale nemám moc náladu.