Červen 2011

16. 6. 2011 + fotky z výletu

16. června 2011 v 14:09 | Theresa |  Days
Tak vás po dlouhé době zdravím. V tomto článku najdete pár fotek z posledních dnů, zejména z toho našeho výletu. Užili jsme si to úplně všichni, maximálně, byla to sranda a zatím ten nejlepší společný výlet.

V neděli jsem napsala naposledy. Ve čtyři odpoledne jsme vyjeli od nás do Budějic na nádraží a odtud vlakem na Křivoklát. Ve vlaku jsme si Moňou a Kačkou sedly ke klukům (Honza, Bery, Mája, Standa) a přisedl si k nám i můj brácha. Vážně jsme se hodně nasmáli. Takové hlášky, otázky.

Přijeli jsme tam asi po desáté. Vybalili jsme si, připravili postele na spaní :D, šli se umýt. Potom se k nám nakýblovali kluci. Potom to nazvali: "Největší grupáč na světě!". Byla to vážně sranda. V jedenáct jsme měli večerku, ale v půl jedné k nám na pokoj přišel Bery s Honzou. Taky docela sranda, ale nemohli jsme smát, jinak by jsme měli docela dost velký průšvih u učitelek.
v červeným triku Honza, mě asi poznáte :D ten největší úsměv. Monča tam leží s otevřenou pusou, Kuře "peace" Mája má , vyhulenej výraz a Bery je nad Mončou. je to na naší posteli, takže jako fakt skvělý potom :D A vedle mě (na levo u Moni) sedí Kač. většina lidí si nás hodně plete :D

12. 6. 2011 - výlet

12. června 2011 v 8:57 | Theresa |  Days
Dobré ráno,
Mám se výborně (a vy?). Chtěla jsem vám jenom oznámit, že se tímto článkem s vámi na celé tři dny loučím. Možná jste zaznamenali, že se naše třída chystá na výlet na 'Křivou kládu'.
Kvůli té stávce to vypadalo, že na žádný výlet naše třída nepojede. Po dvou hodinách, kdy jsme pořád seděli venku s kamarády se ozval telefon a že pojedeme v neděli (tedy dnes). Takže jsme měli neskutečnou radost. A jak bude vypadat dnešek?
nevím, možná víte, o jaký hrad se s největší pravděpodobností jedná, nicméně většina lidí tomu ve třídě říká 'Křivá kláda', tak vás to možná napadne i podle toho obrázku. Další nápověda - je to někde za Prahou.
A ve čtyři jedeme pro kamarádku ke škole a potom na nádraží. V půlce cesty vlakem budeme přestupovat na jiný vlak. Upřímně řečeno, většina doufá, že ve vlaku budou kupé. Dorazíme tam kolem osmé, možná po osmé, nevím. Netušíme, co tam budeme mít za program, ale jelikož přijedeme večer, tak asi nic, to nám nechají na zítřek. A ve vlaku taky bude sranda. Nebojte se, všechno budu fotit a potom vám to podrobněji napíšu ;) a jedna fotka bude obzvlášť střelená.
Takže se tímto článkem s vámi loučím, na celé tři dny (dnešek, zítřek a úterý, ale to tu budu možná večer). Mějte se krásně ;) (venku je škaredě, tak doufám, že tam budeme mít aspoň zítra a pozítří pěkně)

11. 6. 2011

11. června 2011 v 6:59 | Theresa |  Days
Zdravím,
Včera jsme se vůbec neučili, všechno bylo v pohodě. Vytvořili jsme si plakát se stromy, podle narození do Keltů a nakonec jsme obcházeli různé třídy a měli ten projektový den.
Před čtvrtou mi zavolala mamka, abych se podívala na internet, jak to bude s tou stávkou. V pondělí nemají jezdit žádné vlaky. Byla jsem z toho v šoku, protože jsme ten den měli jet na Kládu. Ve čtyři jsem teda vyrazila ven, řekla kamarádům, že se tam asi nejede a měla pak špatnou náladu. Po dvou hodinách konečně zazvonil mobil a dozvěděli jsme se, že na Kládu pojedeme už v neděli. Takže tam budeme o noc dřív, to bude super! Ale jedeme až k večeru, což je také z mého pohledu super ;D
pěkné šaty :))
9. června 2011

9. června 2011 v 17:19 | Theresa |  Days
Ahoj,
Tak jsem dneska smazala pár rubrik a přejmenovala je. Právě štvu Moňu s tím, že jejímu idůlkovi pošlu velmi šílenou zprávu (dobře, možná jsem štvala :D trvá mi dlouho, než dopíšu určitý článek a než ho zveřejním). S holkami totiž delší dobu nevíme, kdo jí píše básničky. Ale o tom mluvit nechci.
Ve škole docela pohoda. Psali jsme z biologie… A už si všichni ve třídě navzájem říkáme "Smrdíš." Vzniklo to ani nevím jak, nejspíš Vojta začal tohle říkat mě - z legrace, předpokládám (doufám) - a už si to říká každý každému.
Zítra máme projektový den. Sice první dvě hodiny budou normálně biologie s třídní, vyzkouší prý ty, co to potřebují, ale v hloubi duše doufám, že to bude asi z jisté části spíše třídnická hodina.
Ha, a jo, jo, jo! Takhle to totiž začíná (viď Moni? ,DD). Ne, dobře. Ale stejně jsem z toho byla celá na větvi ,D
No, a po zítřku víkend a pak jedeme na kládu ,DD jo. To bude prča. Jede i můj bratr. Vezmu si foťák ,))

Která fotka je lepší? Jednička nebo dvojka? :D:D

Funny day - photo - Charlie Straight

8. června 2011 v 15:39 | Theresa |  Days
Jako, vážně jsem se dneska hodně nasmála. Nechci se tu rozepisovat, protože by to bylo moc dlouhé. Nicméně dnes opět Honza přišel do třídy s tím, že jsem nadržená :D Nevím, kam na to chodí. Taky jsem se ptala učitelky na němčinu, co mi vychází, tak prý dvojka. Jo, to jde, ale já chci jedničku! Takže se nechám zítra vyzkoušet, musím se konečně vrhnout na ty slovíčka, je jich docela málo, jen jídlo, tak doufám, že to stihnu do čtyř. Potom bych si chtěla zopakovat biologii, protože bude zkoušet a možná písemka. Mám to pravděpodobně mezi 1-2, tak chci jedničku, no. A příští středu si napíši opakovací test, pokud bude napsán výborně, mám na vysvíko jedničku! :D jo.


Česká skupina. Klip točen v New Yorku. Jsou z Třince. Bože, ta písnička je úžasná ♥ - taky je k seriálu 4teens. Naprosto dokonalá, vážně.


Já to sem musím dát. Video z turisticko-zdravotnického kurzu :D bery zlobil, tak ho pak shodili do Lipna :D:D

Tess

2. června 2011 v 18:19 | Theresa
/članek aktualizován 1. května 2012/

Chybí tady článek jen o mně. Takže.


(nejsou tam všechny fotky)

Name: Tereza M.
Nickname: Tess
Age: 14 years old
From: Czech republic (jihočeský kraj)

 • sobecká a sebestředná už od malička
 • přátelská
 • upjatá
 • někdy se bojím říct vlastní názor
 • líná
 • umím do několika vteřin naštvat všechny kolem sebe
 • chci žít v new yorku a v kalifornii a stejně jako můj nevlastní bratránek celou Ameriku projet
 • jsem sangvinik (50%) a cholerik (50%)
 • ráda se hádám
 • musím mít poslední slovo a jsem děsně tvrdohlavá
 • optimista
 • mám pořád "růžové brýle" a nic nevidím realisticky

Cody Simpson - New Bieber?

1. června 2011 v 18:29 | Theresa
O tomto novém zpěvákovi jsem od známých vůbec neslyšela. Minulou sobotu jsem si v obchodě koupila TOP DÍVKY a tam psali právě o něm. Říkala jsem si, že si musím na YT pustit jeho písničku, schválně, jestli je jako on.
Dostala jsem se k tomu ovšem až dnes. Ano, má sice takový hlas jak Bieber, ale je boží a zpívá docela pěkně. Během chvíle jsem ho nacpala všude.
A slyšely jste o něm už vy?
Codymu je teprve 14 let.

Cody se narodil v Austrálii a je talentovaný plavec (má dvě zlaté medaile). V současně době spolupracuje ve společnosti Atlantic Records. Cody se proslavil stejně jako Bieber - nahrál nějaké písně a zveřejnil je na youtube. Písně byly od Jasona Mraze, Justina Timberlakea, The Jacksons 5, ale také dvě vlastní písně (One a Perfect), které patří do alba 4 U. V současnosti pracuje na debutovém albu, které má vyjít v létě 2011.

No, je boží, musíte uznat :D


nádherná písnička.

31. a 1., titulek? Bez nápadu!

1. června 2011 v 15:29 | Theresa |  Days
Ahojky, zlatíčka ))

Včera jsme jeli s holkami na kole. Málem jsem přejela slepici, chápete to?! Jedu rychle, protože jsem potřebovala rozšlapat ten nahromaděný vztek, vidím najednou za Žďárem slepici, jak přeběhne, tak mě nedojde, že vyběhne druhá. Vběhla mi málem pod kola a chvíli běžela vedle mě. Já sundám nohy ze šlapaček, ječím jak šílenec a asi bych se nejradši vymlátila, než ji srazit :D
A Adapka se vybourala :D ale spadl jí jenom řetěz. No, a narazila si bok.

Dneska. To bych asi mohla mluvit jen o něm :DDD Ale to ne. Takže mám v plánu jít ven, dokončit prezentaci na zemák o mé milované Americe a možná si potom zahrát simíky.

Já se omlouvám, že se blogu nevěnuji, ale bylo pěkně, tak asi nebudu sedět u počítače! Takže tak. Prostě, ozvu se vám zítra, možná večer připravím něco lepšího… nějakou módní inspiraci bych mohla :D tak.

SLAVÍME! BLOG MÁM JIŽ TŘETÍ MĚSÍC, TO JE NA MĚ DOBRÝ! :D