Červenec 2011

Módní inspirace 0.2

2. července 2011 v 9:09 | Terez" |  Inspiration
1. května jste tu mohli zhlédnout první módní inspiraci, která byla podle mě. A teď tu máme začátek července (není pravidlem, že budu dávat módní inspirace začátkem měsíce), a já jsem tak trochu slíbila, že vám sem budu dávat trochu články na úrovni… Obrázky jsem hledala na internetovém serveru plném obrázků - weheartit.com. Možná to ani moc módní není, je to taky jenom podle mě a já se o módu moc nezajímám. Třeba se Vám bude něco líbit.
Něco takového by se mi přesně líbilo, ačkoli já nevím, jak by to na mně vypadalo a hlavně bych se v tom bála někam jít ;D

Wishlist na prázdniny.

1. července 2011 v 8:39 | Terez" |  Inspiration
ČTĚTE V MENU, POKUD VÁS FASCINUJE AKTUALIZACE
Zdravím zlatíčka, tak jak se máte? Já skvěle. Nicméně mi došlo, že si přes prázdniny našetřím poměrně hodně peněz (kapesné a taky něco dostanu za vysvědčení a na pouť - tam nehodlám nic utrácet, z toho už jsem vyrostla), tak si na konci prázdnin užiji naprosto boží nakupování. Mám jistou představu, co si potřebuji koupit a jelikož tu přes prázdniny moc nebudu a teď se nudím, dám sem ten článek už teď. [Školní potřeby sem dávat nemusím, nebo jo?]
Bílé kalhoty. Chci i rapped jeans, tak pokud bych našla podobné těmto, byla bych vážně moc ráda.
Barevné kalhoty. Chtěla jsem si je koupit už tento školní rok, jenže jsem nenašla žádné pěkné. Na barvě mi ani tolik nezáleží.
Ach ano, jsem velký milovník košilí. A nutně potřebuji nějakou barevnou, takováhle by se mi vážně hodně, hodně líbila.
Tričko s nějakým nápisem, který by mě vystihoval. Mickey Mouse nebo Paul Frank, to je vcelku jedno, hlavně, abych měla nějaké s takovou postavičkou. A poslední tričko mají prý tady u nás, tak se tam asi dojdu podívat, uvidím. (obrázky jsou z we♥it.com, dala jsem jen do jednoho obrázku v PS.) A ještě by to chtělo nějaký top -neříkám, že chci úplně všechny trička, co na tom obrázku jsou. Jen některá.

Nějakou mikinu. Ovšem nechci přes hlavu, byla bych radši kdyby byla na rozepínání, ale žádnou jsem nenašla. Tahle vypadá ale pěkně ,)) A ještě k těm kalhotám - mohly by být takové modré.
A wishlist znamená seznam přání, tak sem rovnou dám, že chci i dlouhé vlasy. Vím, že mi to asi nebude úplně slušet, ale zkusit se má všechno. Stačily by mi dlouhé jenom takhle ,))

Když to shrnu, přijde mi, že toho chci nějak hodně. Nicméně není řečeno, že si koupím úplně všechno v jeden den ,DD prostě, to jsou taková přání na léto ;)