Srpen 2011

STŘEDA, [31.8.] & school begins.

31. srpna 2011 v 19:00 | T. |  Days
Dobré večer.
Nemůžu tomu uvěřit. Doteď si pamatuji, jak probíhal přesně první den sekundy. A vlastně i primy, ale to si moc nevzpomínám. Celá sekunda utekla neskutečně rychle. A zítra je ze mě terciánka. Už nám nebudou říkat sekundáni, ale terciáni. Zní to děsivě "dospěle" (aspoň mně). Teď budou všichni říkat: "To byla Tercie!" a ne sekunda. :/ je to trochu smutný, ale stejně si myslím, že tenhle školní rok bude úžasný ;))) K tomu se ale dostanu.


29. srpna holky objednaly tričko s Barney Stinsonem, mám ho ke svátku a k narozeninám. Taky objednávaly placky, takže. A přišlo to dneska! Takže dilema, v čem půjdu do školy (chtěla jsem jít v Beatles), je vyřešený )).


Taky jsme dneska řešily, jak budeme sedět. :)) Ráno jsem se do školy vůbec netěšila, ale po pravdě řečeno, teď se nemůžu dočkat.^^ [Už jen 13 hodin a sedíme ve škole. :)] Vyřešili jsme to tak, že si s M. sedneme do druhý, kluci do třetí za nás - takže to bude úplně úžasný, totální sranda :D a holky do druhý do jiný řady. ))) taky jsem si dneska vytvořila rozvrh ;) připravila tašku do školy... ;DDD Těším se. Co vy? .)

Back to school.

28. srpna 2011 v 10:49 | T. |  Inspiration
Prvního září a škola už se blíží. Jenom pár dnů a zase budeme sedět v lavicích a učit se. Ale už víš, v čem první den půjdeš do školy? Nový školní rok může být vhodnou příležitostí jak dostat rodiče na nákupy ,) Pokud je nikam nedostaneš, tak nevěš hlavu, pěkné oblečení máš jistě i doma. Podle čeho se budeme všechny asi řídit je jasné, počasí. Pokud nevíš, jak má v ten den být, podívej se na meteocentrum.cz. Můžeš tam zadat i přesné místo, kde v ten den budeš a najede ti hodinová předpověď. :)) A já jsem si pro vás připravila obrázky z weit.com pro inspiraci. Kliknutím na obrázek se dozvíte více. :)

perex.

Zpátky. Konec pauzy.

24. srpna 2011 v 13:40 | Terka |  Days
Dobré ráno, přeji. Jak se máte? Já skvěle, i přestože mě pár věcí mrzí a není to tak, jak bych si přála. Ale ono to tak jednou ještě bude, já tomu věřím. :) A ten konec pauzy začneme rovnou deníčkem. :D

V pondělí jsme se dohodli, že půjdeme už společně ven, protože většina z prázdnin už přijela. Ve dvě jsem měla jít do knihovny, ale jelikož já vždycky zdržuji, s Adél jsme vyšly až v půl třetí. Do knihovny jsme dorazily ve tři a v 15:20 jsme měli dojít pro kluky. Šli jsme společně ke splavu. Nebude nutné nic říkat, přidávám sem totiž i video, které natočila Adél. Kluci tam vlezli hned, nejdřív na nás cákali a pak mě tam vzal Lukáš. A Monča tam vlezla sama, Adél nemohla, takže nás aspoň natočila. Byla to sranda, já jsem tam šla oblečená - v životě bych do takový vody dobrovolně nevlezla. A když jsem vylezla, už jsem tam musela jít zase. :D


Včera jsme jeli do Stropnice na koupaliště. Nechápu, proč to takhle neudělají tady u nás v Kaplici. Chápejte, tady do té špinavé vody platíte asi 20 Kč nebo kolik a tam je vstup zdarma. Dobrý, že? Přijela jsem v sedm a v půl osmý už jsem byla zase venku s Adapkou a Berym. Pokecali jsme, zasmáli se. Přišla jsem domů a do jedenácti si s Adél volaly. A taky jsme psaly trochu šílený SMS mému nejlepšímu kamarádovi.

Na dnešní den by se mohlo jít znovu ven, ovšem ještě nejsme tak úplně domluvení. Ačkoli bych byla opravdu hodně ráda, kdybychom šli dneska, protože on dneska nemůže ;DDD ozvu se vám večer.

Stereotyp

10. srpna 2011 v 13:40 | T. |  Days
Zdravíčko . Tohle počasí stojí fakt za velký kulový . Od jara se těším na léto , jak budu celé prázdniny na chalupě , kde budu mít od všech klid , ale ne . Stejně jsem v tomhle městě , kde nemůžu dělat nic , protože většina lidí je někde pryč a ti , co tu jsou , tak s těmi já nekamarádím . Ne že bychom si nepsali - musím říct , že tak do poloviny července mi na chalupě přišlo denně tak 10 SMS od kamarádů a kamarádek . Ke konci července se tu udělalo hnusně a jelikož je v tomhle počasí na chalupě zima , jeli jsme domů . Tyhle prázdniny mi připomínají spíše podzim , než léto . S kamarádkou dostáváme fakt šílený nápady . Já bych vám sem třeba jeden napsala , jenže by si to přečetli lidi , kteří mě znají a lup , už by to bylo venku . A taky bych o sobě prozradila hodně , což nechci .


Jak ráda bych teď odjela někam na jih Itálie , do Kalábrie , nebo třeba do Španělska , Řecka , Francie , nebo Kalifornie , nebo někam , kde je teď totální vedro a moře . A taky mám v plánu si už možná dneska nebo tenhle týden dát hennu na vlasy :) ( měděně červená nebo mahagon či bordó nebo kaštan , já fakt nevím , jakou si vybrat ;D )

EDIT 20:28 : Odpoledne jsem si koupila měděně červenou , před 45 minutami jsem si jí dala a teď čekám, než mi uschnou vlasy. Eh, dobrý no. Měli byste vidět, jak jsem hysterčila (jako obvykle) .