Září 2011

MY TIPS

25. září 2011 v 9:09 | Tessie "<3


ABOUT ME

25. září 2011 v 8:49 | Tessie "<3


RIP.

7. září 2011 v 20:30 | T.
Tak jaký máte zatím týden? My strašný. Včera si Honza zlomil ruku (dělal blbosti na brance), dneska Monča nohu (spadla na schodech) a ke všemu spadlo letadlo, ve kterém byli i čeští hokejisté - Rachůnek, Marek a Vašíček. Nemůžu tomu uvěřit. Rachůnek?! Marek?! Je mi z toho zle. Nemůžu tomu uvěřit (je úplně u PÍP že se opakuju). Prosím, nemá někdo stroj času, aby to letadlo nespadlo?!!!
Tyvole, neskutečný . asi to není dobře, ale je mi to úplně fuk! koho zajímá

never forget.Dva kamarády mám v nemocnici. A tři čeští hokejisté ... Vašíček, Rachůnek a Marek.

Josef Vašíček.Karel Rachůnek.
Jan Marek.

Nemůžu tomu uvěřit.


Řekněte mi někdo, proč zrovna oni? Vždyť Marek má dvouměsíčního syna! Ach bože. ://///
je to šílený. nechci tomu věřit.

RIP, hoši.

nezapomeneme.

PÁTEK, [2.9.2011]

2. září 2011 v 16:39 | T. |  Days
Zdravím.
Normálně bych možná psala "konečně pátek", ale já jsem se asi zbláznila. V té škole bych byla klidně i o víkendu, aspoň ze začátku. Nejvíc mě dostal P., ale to je celkem jedno :DD Fakt. Jinak - jak jste si užili první dva dny ve škole?
Musím říct, že já skvěle. První den byl úplně v pohodě, po deváté už jsem byla s kluky na cestě domů. A dneska ten rozvrh nebyl tak hrozný, i když musím říct, že jsem všechno z češtiny zapomněla (nechci vidět tu matiku) a při tělocviku jsem málem chcípla. :D


a jak jste spokojení se svým rozvrhem? My ho máme naštěstí v pohodě, ale mám dojem, že už jsem tu párkrát zmiňovala. Jinak, momentálně se moje myšlenky točí úplně kolem něčeho jiného, než kolem blogu, takže tu moc nebudu, ale komentovat a sledovat vaše blogy budu pořád. .))

dneska mám rejpavou a jsem opravdu hnusně upřímná. nejdřív jde jeden kluk, který není zrovna hubený a já řeknu potichu holkám... radši nic. :D myslím, že to slyšel. pak jsme dvakrát potkali učitele, nového a jdu se podívat, kdo to je. vrátím se k holkám a říkám jméno, Áďa mi nerozuměla, tak trošku víc nahlas řeknu to jméno a on jde. bože, trapas. :D ještě, že nás neučí. :D a pak už ani nevím, já těch trapasů dneska prožila. :D