Listopad 2011

Design na přání pro endyworld

28. listopadu 2011 v 17:50 | Tess

Další design na přání. Udělala jsem ho už včera, ale tak jsem si řekla, že ho zveřejním až dneska. Zítra taky můžete čekat další design:D A taky ještě, že všechny designy budu dělat o víkendu, takže si na ně budete muset počkat)) Mějte se, T.

Desgin pro mrsmishell

27. listopadu 2011 v 10:40 | Tess

Tenhle víkend do školy nic nemám, takže tvořím designy. Snažím se udělat všechny objednávky. :) Teď můžete čekat jenom články s designy na přání, už mám několik dalších v rozepsaných:) Mimochodem - jak se vám líbí?

Design 0.6

26. listopadu 2011 v 9:59 | Tess
Nesnáším posilovnu. Je to něco strašnýho. Fakt, fakt nesnáším:D Jinak nový design. Jak se vám líbí? Myslím, že mohl bejt lepší, ale stejně ho za chvíli změním, takže:D A z fyziky mám 1!!! Čumíte, co?:D


Design pro jukniseonline

23. listopadu 2011 v 17:19 | Tessie
Tak mám tu další design na přání, tentokrát pro holky z blogu jukniseonline. Je fakt moc jednoduchý, tak nevím no. Jak se vám líbí? Také mi přišlo mi několik dalších objednávek a já se opravdu omlouvám, že nebudou hned, když já nemám tolik času:). Takže se to vždycky zpozdí. A ještě jsem před chvílí nastavila design pro B. Showy (design pro ni).


Shopping : earrings

20. listopadu 2011 v 17:00 | Tessie |  Inspiration
Zdravím. Dneska jsem si koupila náušnice. Jsou vánoční. Sice náušnice moc často nenosím, ale ty vánoční^^ :D Ale co se mi nelíbí jsou ty odlišené čepky toho Santy :/ :DD


Fashion: inspiration ~ 2

20. listopadu 2011 v 10:50 | Tessie |  Inspiration
Dobré dopoledne. Dnes vám přináším nějakou módní inspiraci. Opět všechny obrázky jsou z we♥it.com. Jinak už mám zabalené všechny dárky, které jsem koupila. Teď už se jenom těším, až dokoupím ty další dárky:) Ale už k inspiraci ↓


celý článek.

9th November + photos

9. listopadu 2011 v 15:50 | Tessie |  Days
Ahoj. Dneska nic moc zajímavýho. Opět jsem měla ve škole foťák, tak nějaké fotky ↓. Ale chtěla jsem vám říct, že jsem doteď nevěděla, co komu dát k Vánocům. Vzpomněla jsem si na blog.cz a hned vím, co komu dám. Ještě mi to samozřejmě musí schválit mamka. Tak uvidím:) Ale myslím, že to bude awesome.


A nejhezčí fotka na konec. Vybili se mi baterky, takže:D A stejně se nedělo nic zajímavýho. Tak. Mějte se :)

Photos: with my friends

8. listopadu 2011 v 17:40 | Tessie |  Photos
Dobrý večer. Tak tady jsou ty fotky, jak jsme byly v pátek (???) nebo kdy venku:D Měla jsem v plánu sem dát inspiraci, ale podle Ádi (ta na druhý fotce se mnou), řekla, že my jsme hezčí než internet. Takže tak:D


S Adélkou. Úplně bombózní :D


A s Kikinkou.

Design 0.3

5. listopadu 2011 v 15:30 | Tessie
Dobré odpoledne. Včera jsem se neozvala, protože jsem byla venku. Máme pár fotek, možná je sem hodím. Ráno jste si tu museli všimnout jiného designu, ten je ale pryč. Místo toho tu mám úplně nový design, tentokrát trošku jinak, než normálně dělám. Ještě musím promyslet, co dám nahoru do toho volného prostoru, tak uvidím. Nicméně pod tím homepage bude něco. Já vím, že do té doby mi ten design nevydrží, ale kdyby ano, tak to mám promyšlené :)


Hairstyles 0.1

3. listopadu 2011 v 17:09 | Tessie |  Hair/Make-up
A máme tu první článek do této rubriky. Je to jen taková inspirace pro vás. Je to docela krátké, ale nevadí. Všechno je zwe♥it.com. Třeba se vám bude líbit :)

více pod perexem.


A Blake Lively. ♥
ve škole sranda, úplně skvěý .))) nechala jsem se vyzkoušet z němčiny a mám jedničku. :)) A psali jsme z ájiny. to už bude horší. a ještě horší z bižule. vůbec netuším ...

Signatura: Selena Gomez 0.2

2. listopadu 2011 v 17:50 | Tessie
Nazdar. Ve škole pohoda. :D Mám 1- ze zkoušení z angličtiny, 1 z matiky. To nám to krásně začíná po těch prázdninách :)) Zítra píšeme z biologie, tak se na to musím podívat a taky z němčiny a to se nechám ještě vyzkoušet. Takže se to jdu pořádně naučit :))


+ nový design. Je velmi jednoduchý, ale já chtěla změnu. Ta červená mi na tamtom lezla krkem.
++ Kikinka mi řekla návrh na zajímavý článek s rozhovorem. zkusím to napsat a nějaký ten rozhovor, pokud s tím někdo takový bude souhlasit. myslím, že se máte na co těšit, pokud bude rozhovor .))
+++ 8 měsíců mám blog!

xoxo, Teres.

Blend: Serena&Dan

1. listopadu 2011 v 16:09 | Tessie
Tak další blend, tentokrát se Serenou a Danem. Ve škole fajn, psali jsme písemku z matiky. Takže fajn ;))


Myslím si, že je to povedený a líbí se mi. Jak vám? :)
K večeru půjdu možná ven s Honzou, s Májou a s Kikinou. Ale ještě nevím :D