Prosinec 2011

Happy New Year 2012

31. prosince 2011 v 11:50 | Tess |  Blog

Spatlala jsem to teď narychlo, pomalu dvacet obrázků tam je :D I ty nápisy.. No, v každým případě. Rok 2011 byl naprosto boží, tak doufám, že stejně boží bude i rok 2012 :)

Mimochodem. Jsem fakt v háji. :D To nikdo nepochopí. Ne, vážně nikdo. Už jsem si myslela, že mě to přešlo. Ale né. ;D všimla jsem si, že to vůbec nechápete a to je jenom dobře ;DD

JÁ CHCI LÉTO!

Favourite sites <3

31. prosince 2011 v 9:55 | Tess

některé blogy jsou oblíbené a některé spřátelené.

  • Pro spřátelené blogy - upozorňuji, že pokud na blog nepíšete déle než dva týdny a nenavštěvujete můj blog, mažu si vás. (Ale pokud máte oznámenou pauzu, tak si vás nechávám).

Vánoce, blend a fotky

24. prosince 2011 v 10:59 | Tess
Dobré dopoledne. Dneska jsem tu opravdu jen na skok, ještě se podívám na vaše blogy, ale to bude tak všechno. Chci vám všem popřát šťastné a veselé Vánoce a bohatého Ježíška! )))

Měla jsem sice v plánu, že tu na vás bude čekat várka grafiky, jako tomu bylo o adventních nedělích. Podařilo se mi vstát před sedmou, ale co jsem udělala jako první, dřepla si s bráchou k televizi a sledovala / stále sleduji vánoční pohádky. Upřímně, nemám nejmenší chuť na Štědrý den sedět u počítače a tvořit grafiku. :) Takže se spokojte jen s jedním vánočním přáním/blendem. ;)


Těšíím se. Dopoledne nebo kolem oběda už pojedeme k dědovi a bude tam i sestřenice s bratránkem a všichni. Jé, jak já se těším, až jim tam budu nakecávat věci o Ježíškovi a dívat se s nimi z okna:D Škoda, že není sníh, ten letos opravdu chybí:)

(obrázky z weheartit.com - nedávala jsem tam tentokrát zdroj, je to takové narychlo no:D)
Btw. viděli jste google?:D


Ve čtvrtek jsem měla ve škole foťák a holky šly do města nakoupit ještě nějaké dárky, tak jsem cestou fotila:D Na první fotce jsem vyfotila sníh, když jsme čekaly s Áďou před drogerkou, ale to je nepodstatný a ta druhá fotka je na náměstí:) Z divnýho úhlu, ale co:D

Čtvrtá adventní neděle

18. prosince 2011 v 11:20 | Tess
Zdravím:) Stejně jako ty minulé neděle tady mám nějakou várku vánoční grafiky. Mám tu 4 avatary, 2 signatury, 2 blendy. Není to nic extra, ale přestou doufám doufám, že se vám to bude líbít:)Ten první blend je takový jednoduchý, ale líbí se mi ty barvy. Ten druhý byl do takové šedé, takový depresivní mi přišlo, tak jsem si ho trošku dobarvila do fialova a do modra. Nepoužila jsem tam žádné písmo kromě od koho to je, ten nápis "Christmas is such a lovely time" je také obrázek z we♥it.com.K oběma signaturám jsem přidala HSV šum. K té první proto, že to bylo bez toho takový zvláýštní a k té druhé proto, že jsem chtěla:D Jinak jsou celkem nepovedený:D


Ty avatary jsou dost nepovedené, já vím. Nejvíc se mi líbí asi ten poslední, ale no.

Design na přání - Teres-Wenley

17. prosince 2011 v 18:00 | Tess

Teres už před pár týdny psala, že by chtěla zimní design, tak tady je:) Napsala o něj úplně až v pondělí a já neměla čas, tak jsem ho udělala až dnes:) Už ho má nastavený. Není v šedé barvě, jak byly snad všechny předchozí, ale v modré, takže celkem změna;) Jak se vám líbí?

Mimochodem - včerejšek byl úplně boží.

Design blogu 0.7

14. prosince 2011 v 16:00 | Tess

Předchozí desgin tu vydržel poměrně dlouho (na mě:DD) a líbil se mi, když já měla strašné nutkání nastavit nový, tak jsem ho udělala. Jinak nic novýho, pořád je všechno boží:)) možná. No, nic. Jak se vám líbí?
hahá, už mám zabalený všechny dárky:D

3. adventní neděle

11. prosince 2011 v 10:10 | Tess
Pro dnešek tady mám jeden blend, 3 avatary a jednu signaturu. Je toho míň, než předtím, ale mně se nic moc dělat nechce:DBlend: Taylor Momsen

10. prosince 2011 v 16:00 | Tess
Mám tu blend s Taylor Momsen. Původně jsem chtěla udělat avatary s Justinem Biebrem, ale nějak jsem si to potom rozmyslela. ;D Takže tady je. Ještě vás chci poprosit, nelajkli by jste tuto stránku? :)


Všechny obrázky jsou jako vždycky z we♥it.com.

Blend: Christmas

8. prosince 2011 v 18:10 | Tess

Jůůů. Tenhle týden se v té škole můžu snad jen usmívat, úplně na každého. Už jste slyšeli, že nejčastěji úsměv rozdávají smutní lidé? Kecy. Já mám náladu úplně úžasnou. Čumte a záviďte.

K tomu blendu. Dělala jsem ho v neděli, ale teď jsem dlouho nic nepřidala, tak ho sem dávám. Já vím, že je nic moc, ale nemám čas dělat něco jinýho:D Zítra nevím, jestli se ozvu:) jdu hlídat sestřenku a bratránka:D

Design na přání pro this-is-my

6. prosince 2011 v 15:30 | Tess

Tak tady mám design pro this-is-my. Je udělaný jinak, než ty předchozí, ale Niki se líbí:) Když kliknete na obrázek, dostanete se na Nikčin blog a můžete vidět, jak je vyřešený prostor v záhlaví. Takové menu v záhlaví, no. :) Co na něj říkáte vy?

Dnešek byl jednoduše boží, boží, boží, boží, boží, boží. To je poprvý, co Standa nekecal. :D ale já vám to sem psát nebudu :P

Design pro tere-zz

5. prosince 2011 v 14:50 | Tess

První verze tohoto designu vypadá oproti této podivně. Rozdíl je sice pouze v obrázcích + nová textura (ten sníh, pokud nevíte), ale i tak. Terez nejdřív chtěla obyčejný a pak zimní, tak jsem ho po delší době předělala. Jak se vám líbí?

Taky přemýšlím, jestli zůstat sedět doma, nebo jít ven, protože tu mají být ti hnusní čerti, ale nevím. :D

2. adventní neděle

4. prosince 2011 v 10:10 | Tess
Jak jsem včera psala, tak to tak bude. Na každou neděli to bude něco jiného. Mám tu pro vás dvě vánoční signatury, šest vánočních avatarů a jeden blend.více pod perexem.

Adventní kalendář 2011

3. prosince 2011 v 15:00 | Tess

Tak, mám tu adventní kalendář. Fialovou barvou jsou označeny adventní neděle. Tou červenou Štědrý den, ale to vám asi došlo. A tou šedou jsou takové podstatné dny v prosinci - kdy chodí Mikuláš a Boží hod. :) Nekopírujte.

PNG obrázky jsou z deviantart.com (christmas)

Design na přání pro denise-maliarikova

3. prosince 2011 v 12:30 | Tess
Denise si o design napsala už před týdnem, ale já jsem neměla čas, takže jsem ho udělala až dneska ráno. Mně se líbí, Denise taky (aspoň to psala:D) a už ho má nastavený. Jak se líbí vám?

Jinak mě napadlo vymyslet nějakou grafiku na Advent, každou neděli něco sem hodit. Ale spíš hlavně na Štědrý den.

GRAPHIC - rozcestník

3. prosince 2011 v 12:09 | Tess