Leden 2012

31. ledna - vysvědčení

31. ledna 2012 v 15:30 | Tess |  Days
Čůůůs.
Tak jak dopadlo vaše vysvědčení? :D Já mám naštěstí jenom čtyři dvojky a taky jsem dostala pochvalu třídního učitele za výborný prospěch. :) Tak jsem ráda. Ale mohlo to bejt lepší. Tenhle půl rok jsem na tu školu fakt kašlala :D Měli jsme akademii. Měla bejt před Vánocema, ale kvůli smutku za Václava Havla se to přesunulo na dnešek. Každá třída měla natočit vlastní video/film. My měli komedii, ale jako komedie to moc nebylo. Spíš fakt totální nuda. :D Kvinta to měla bezkonkurenčně nejlepší [to video:DDDDD můžete se na to podívat jestli chcete].


Fotky ze včerejška, když jsme šly ze školy. :D Boží. Křupl led.

a taky. no boys. no problem.
A ještě. Já chci sakra léto!!!
A taky mám v plánu změnit design. :D trochu barevnější, aby už sem dejchlo jaro :D

Design blogu 1.0

29. ledna 2012 v 10:29 | Tess
Čůůs.
Udělala jsem včera pár dizajnů na přání, během tejdne je sem všechny hodím. A taky se pokusím napravit tu mojí neaktivitu, i když nebudu radši nic slibovat. Tenhle byl původně taky na přání, když mně se tak strašně líbil, že jsem pro H. udělala jinej a tento si nastavila sama :D Co na něj říkáte vy?


Můj plán na dnešní den .. Jdu s Honzou ven ♥ bohužel nejdeme sami, ale tak. :D

Taky už se tak šíleně těšíte na jaro a léto?

Design pro wonderful-feeling

14. ledna 2012 v 11:30 | Tess
Čáu loves,
včera jsem vám psala o lyžáku^^ už jsem si dneska zbalila většinu věcí. Vážně se těšíím ^^ Tejden bez rodičů, jen s naší boží třídou večery na pokojích. Taky beru foťák, i když nevím, jak budu fotit. A taky bude bazéén^^ . Včera u nás nasněžilo, přes noc taky a teď zase sněží :) no, hlavně že budeme mít hezky na lyžáku ;D

Jinak tady mám design na přání. Já jsem s ním spokojená :) Jak se vám líbí?


Účesy - Nivea

8. ledna 2012 v 11:39 | Tess |  Hair/Make-up
Zdravím. Dneska mám pro vás videa s účesy, který už jsem sem chtěla přidat před pár měsíci, ale nějak jsem na to zapomněla :D. Vybrala jsem tři, která se mi nejvíc líbí, ty další můžete zhlédnout zde.


Tenhle účes se mi strašně líbí. Je jednoduchý, dá se použít pro jakoukoliv příležitost.


Takový cop bych si občas strašně ráda udělala, ale zatím mám na to moc krátké vlasy. A úplně dlouhé mi nikdy slušet nebudou, takže mám trochu smůlu. :)


A jako poslední ten nejlepší účes po vzoru Marilyn Monroe. Ale nejspíš nebude slušet každému.

Design 0.9

7. ledna 2012 v 10:50 | Tess
Nazdár :) Opět novej design. Vzala jsem to záhlaví z toho minulýho a přidala k tomu jen tu stránku, aby byla takhle (asi to nechápete, ale to je jedno:D) A líbí se mi to ;) Co na něj říkáte?


Ještě jsem si pro vás připravila článek, abych vám shrnula ty poslední dny, kdy jsem se vám neozvala ;D A taky mám pár nápadu nao něco zajímavější články :) Ale znáte mě, možná tu žádný články nebudou :D Takže se moc netěšte.

5. 1. - i love life.

5. ledna 2012 v 17:00 | Tess |  Days
Čau miláčci :* :D

Víte, co nikdy nepochopím? Ano, všichni milují moje řečnický otázky. Lidi, kteří si na všechno v jednom kuse stěžujou. No uznejte sami. Nikoho nebaví poslouchat denně, jak mu někdo schází nebo jak má tlustý nohy nebo podobný voloviny, když ten dotyčnej má úplně všechno. Jo, ale k tomu, proč vůbec miluju život. Protože je úžasnej. V jednu chvíli nevíte, co se sebou vůbec dělat a najednou se dozvíte/stane se něco, co byste vůbec nečekali. Ale dobrý.

Tady mám nějaký fotky z posledních dnů. První dvě jsou ještě z minulýho roku, 29. prosinec :D šly jsme s holkama ven. Hádejte, kdo jsem já. Jo, máte pravdu, ta v tej fialovej bundě.


A tyhle další fotka je z úterý (3.1.), když jsem porušovala školní řád a fotila během hodiny zemáku. Ta první fotka, takhle nějak to dopadá, když to má bejt společná fotka - a bacha, mám na ní Sáru!! :D ta vpravo ;)


A teď se jdu naučit 48 hlavních měst a států, protože zejtra píšeme test ze zemáku. Psali jsme už v úterý na slepou mapu Evropy, no co si budem povídat, něco šílenýho, ale opravdu očekávám, že budu mít 1 nebo přinejhorším 2 či 2-. :D A to jsem ještě stihla polovinu poradit Vaškovi, kterej měl druhou skupinu. A taky jsem tam panu učiteli napsala narážku, když si splete Ligurský moře s Lvím zálivem :D

Mějte se.

Fireworks

3. ledna 2012 v 16:20 | Tess |  Photos
Dobré dopoledne. Chtěla jsem se ozvat už včera, jenže mi celej den nešel interent. Nebudu se tu nějak rozkecávat, mám tu fotky ze Silvestra, tak se podívejte :)

Ohňostroj jsem fotila poprvý, klepaly se mi ruce zimou, když jsem tam jen tak postávala s mikinou a sněžilo. Fotky jsou teda docela rozmazaný, není to úplně ono, ale i tak je sem musím/chci dát. Čemu jsem se vážně musela smát, byla opilá skupinka, která tady nejmíň půl hodiny řvala "novoroční bobování" a vážně tu bobovali. Ráno jsem byla překvapená, že je sníh fuč, když se v noci dalo bobovat :D

Taky jsem si říkala, že by na Silvestra o půlnoci měli zhasnout lampy. Do některých fotek se mi totiž připletly :D


Ta první fotka se mi ze všech líbí nejvíc.