Duben 2012

Tess 2011 - 2012

29. dubna 2012 v 10:20 | TESS " <3
Včera jsem našla staré fotky z minulého roku, tak vám sem přidám, jak jsem se za ten rok změnila. Minulý rok tu byl podobný článek (zde).


duben 2011 - duben 2012
perex.

27/4/ - 28/4 - Majáles&Mandrage

28. dubna 2012 v 11:09 | TESS " <3 |  Days
Včera jsme měli Majáles. Hned ráno mě zmalovali čtvrťáci, tři kluci, jediný plus na tom:D - poslední zvonění. Před první hodinou Monč dělala copánky mě a Áďě, a taky jsme napsali vzkaz učiteli na zemák, že my sliby držíme a má tady tu paruku s lukem a chcem dvě jedničky pro každýho (ve čvtvrtek se s námi tak dohodl). A k tomu jsme mu napsali, že smrdí. A on se tomu jenom zasmál. :D

Majáles byl letos podle filmů a my si vybrali Avatar. Takže jsme se všichni nabarvili modře, nalíčili se a tak všechno. V jedenáct jsme vyšli ze školy, průvod kolem dalších škol až na náměstí, kde jsme se pekli celou dobu, než všechny třídy předvedly svoji scénku a porota vybrala nejlepší masku učitelů, kluka a holky, krále majálesu a potom tři první místa pro třídy. Naše třída skončila na třetím místě a nejlepší masku učitelů vyhrála naše třídní. :)) Vrátili jsme se do školy, Sárka si umyla tu modrou barvu a já s Áďou jsme šly jak dva kreténci s modrejma ksichtama pro tříšť a pak jsme si hačly v parku.

Fotky jsou od Lindy. A tady jsou fotky na netu.


na tej první fotce jsem vlevo:D:)

A večer od osmi tu byl koncert Viktorie, Kyanid a od jedenácti potom Mandrage. Bylo to úplně celý boží. Na Kyanidy tam ještě moc lidí nebylo. Ale na Mandrage tam bylo narváno. Málem mě tam zadupli, jak jsem malá. A taky jsem viděla nic. :D Tak mě Standa vzal na ramena a byla jsem nejvyšší! Hahaha.
  • Jinak předtím, než začali Mandrage, šla jsem si koupit kolu. Kluci z kvinty tam na mě furt řvali "Pidi Musi!" a já na ně koukala takovýma vražednýma pohledema a oni se jen smáli!:( :D
  • Nebo jak jsem tam potom byla se Standou, byl tam i jeho kamarád, dost nalitej. "Heleeeee, já vim, kdo si!" chvíli na mě čuměl jak na debila a pak si vzpomněl:D A pak mi tam mlel, ať se Standy držim, že je to dobrej kluk. Never, já mám Honzíčka!:D
  • Když skončila jedna písnička, všichni řvali woooooooooooooooow a tak podobně, však to znáte, jediná já tam řvala mamiiiiiiiiiiiiiii (:DDDD), protože vedle mě stál takovej hnusnej týpek, co mě najednou chytil kolem pasu. FUJ! Já se tak lekla:D
  • A v noci bylo pěkný vedro, fakt.


Jinak dneska je taky strašný horko!:D Olalá, jedině dobře.

Miley Cyrus

22. dubna 2012 v 11:00 | TESS " <3
Narodila se Nashville, Tennessee v roce 1992 jako Destiny Hope Cyrus. Její první velká role byla v seriálu Hannah Montana, díký kterému ji všichni známe. Herečka, zpěvačka a textařka - Miley Cyrus.


více pod perexem.

Módní inspirace 0.8

15. dubna 2012 v 10:29 | TESS " <3 |  Inspiration
Mám tu pro vás zase módní inspiraci. Všechny obrázky jsou jako vždycky z weheartit.com. Je to spíše letní. Už se fakt těším, až bude léto, teplo a sluníčko. OMG, taky vás štvou ty samospouštěcí reklamy na blogu?!


více pod perexem.


Redhead

14. dubna 2012 v 9:50 | TESS " <3 |  Inspiration
V neděli jsem přidala článek s modrými vlasy. A teď tu mám další článek. Jak se vám líbí zrzky? Já bych chtěla mít zrzavý vlasy. A co červené vlasy, které má v dnešní době kdekdo? Obrázky jsou z we♥it.com.


Luxusní. Takový vlasy bych chtěla.

Diary: 11/4/2012

11. dubna 2012 v 15:40 | TESS " <3 |  Days
Včera jsem nepsala, protože jsme hned po škole šli ven a i když jsem přišla ve čtvrt na sedm, nechtělo se mi potom psát. Vozili jsme Rozárku, Beryho ségru. Nynynyny. Jinak dneska to bylo fajn. O výtvarce jsme šli na výstavu, kde jsme kreslili uhlem ty sochy. Ta liška či co to bylo se mi ale vůbec, vůbec nepovedla:D Nesnáším uhel. A cestu domů a to, co bylo potom raději vůbec nekomentuju :DDD


  • Chci takový šaty.

Blue hair

8. dubna 2012 v 9:59 | TESS " <3
Včera jsem jela na narozeniny. Strašná zábava, sedět a poslouchat kecy lidí, který mají krizi středního věku. Nikdy nechci být stará.
Ale napadlo mě přidat další článek s vlasy. Poslední dobou je velký trend obarvit si vlasy na červenou nebo na modrou.
Líbí se vám to? Obarvili by jste si takhle vlasy? :)

b l u e h a i r


Design pro nobody-is-perfect

7. dubna 2012 v 9:20 | TESS " <3
Včera mi přišel email s tím, jestli neudělám design. Pro tenhle blog už jsem design jednou dělala, takže to byla výjimka. Jinak už designy na přání nedělám. No, měla jsem ho hotový za chvilku. :) Jak se vám líbí?


Včera jsem si děvet hodin vkuse psala s Natynou a s Májou. Jo, proč ne. :D

1 year

1. dubna 2012 v 11:39 | TESS " <3

Tenhle blog mám už 1 ROK!

V archivu je sice první článek zveřejněný 6. dubna, ale já moc dobře vím, kdy jsme první článek napsala. Prvního dubna. Na Apríla. A bylo to s designem, který tu byl jako první. Rozhodla jsem se, že budu znovu psát každý den, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Baví mě totiž číst ty staré články v rubrice diary a přečíst si, co jsme za kraviny dělala. ^^ Takže se máte na co těšit.
Chci vám všem, návštěvníkům, poděkovat za skvělou návštěvnost. Od 1. dubna 2011 tu bylo 18 631 lidí!

Návštěvnost 21. dubna 2011.


Z toho jsem byla vážně nadšená. Opravdu neskutečně. Měla jsem určitě vyvalený oči na tu obrazovku, kde se tu vzalo tolik lidí. Takový první úspěch na blogu.

pod perexem je toho více.