Days

Akademie

1. února 2013 v 12:49 | TESS " <3

Rozhodla jsem se, že vám sem hodím naše video na letošní akademii. Jak jsem včera viděla, rozhodně jsme nebyli nejhorší. Ale všechna videa byla povedená, hlavně mě překvapili primáni, kteří to zvládli fakt dobře, na to, že jsou nejmladší. Celkově to byla zatím ta nejlepší akademie. A jinak co vysvědčení? Já jsem byla vážně překvapená, že mám jenom tři dvojky, počítala jsem se čtyřmi. Takže jsem fakt ráda. Mám lepší vysvědčení než minulý rok:)

Lízátkový den

21. prosince 2012 v 16:01 | Ter))
Holky přišly s nápadem, že bychom si mohly udělat lízátkový den. I když tomu pak většina říkala den lízací (trochu se to zvrhlo) s mottem ,,Kdo nelíže s námi, líže proti nám!". Byla to skvělá akce, spousta lidí si tak mohla napsat pravdu, říct někomu, co cítí, omluvit se a podobně. A překvapilo mě, že se to tak chytlo. (Vytvořili jsme obálky, nakoupili 2618698978654987 lízátek. Pak jsme obcházeli lidi ve třídách, oni si líza koupili, napsali vzkazy a my to zas roztřídili a doručili.)


(fotka od Monč)
A konečně na mě padla ta vánoční atmosféra^^. Ale od letních prázdnin to uteklo neskutečně moc rychle. Jako by to bylo včera, co jsme seděly v parku a smály se s holkami veverce, která zrovna běžela okolo.

What comes easy won't last. What lasts won't come easy.

11. prosince 2012 v 17:29 | Ter))

Fakt moc miluju ten sníh, ale ne v případě, že mi ho někdo kopne do obličeje. Ale jak furt sněžíí<3 Už máte koupené všechny dárky? Já jo, haha. Strašně rychle to utíká, už za 14 dní)). Co si vůbec přejete od Ježíška?:) prosím, dělejme, že existuje.
.

Best friends 4ever

3. prosince 2012 v 16:19 | Ter))
Je vážně sranda si po ránu jenom tak klouzat na sněhu a dělat šílený skřeky. Taky je vážně sranda dostat 65986512358 léků od doktora. A věc, kterou asi v životě nepochopím je, že jde někdo ven, jenom tak se pokochat přírodou. Musí to být fakt strašná nuda. i když to člověk občas potřebuje


more »

December

1. prosince 2012 v 8:20 | Ter))
psala jsem to snad už 356941356489x, ale stejně to napíšu znovu - poslední dobou bylo spoustu věcí opravdu zvláštních. sice už v tom mám aspoň trochu jasno, ale stejně. strašně moc mě mrzí, že jen tak skončilo takové přátelství, přece jenom jsme byly ještě před pár měsíci nejlepšími kamarádkami a teď jenom přemýšlím nad tím, kdy se to všechno tak moc změnilo. najednou se mě spoustu lidí ptá "vy jste se pohádaly?", ale já nemám nejmenší tušení, co jim odpovědět, protože jsme se nepohádaly. nic takového, jenom to prostě nějak vymizelo. a je to fakt děsně smutný, ale nejspíš to tak bude lepší.


jinak jedeme s holkama nakupovat na vánoce. to bude zase zabitý. s bráchou jsme vymysleli geniální dárek pro rodiče, takže se fakt těšim, až uvidim ty jejich výrazy.))

If it makes you happy, do it. If it doesn't, then don't.

24. listopadu 2012 v 12:09 | Ter))

Nejkrásnější na vztahu je, když jste jenom kamarádi, ale víte, že oba dva cítíte úplně něco jiného, ale zatím ještě nejste spolu. ,,Chce mít jistotu, že ho máš opravdu ráda."

Všechno utíká hrozně rychle a za pár měsíců budeme zase dostávat vysvědčení. Poslední rok s naší dokonalou třídou. Nechci, aby někdo odcházel a někdo přišel. Chci, aby to bylo pořád stejné. Vím, že mě někteří ze třídy nemají rádi a nechci, aby si mě pamatovali jako nějakou namyšlenou krávu nebo něco takového.


Ve čtvrtek jsme měli jenom pět hodin, nešli jsme na oběd a místo toho jsme si já, Monč, Sárka, Adél, Honza, Bery, Pája a Mája zašli na pizzu. Bylo to skvělý, jenom tak. Sice jsme kluky pozvaly my, ale zaplatili to všechno oni. Je to nyny, ale pak jsem si připadala vážně divně. Jsem socka a nemám na pizzu. A hned potom jsme si zašli ještě do pekárny na semínka. Nechápu, jak se sedm lidí vešlo k tak malýmu stolku. Ale byl to vážně skvělej den (stejně jako všechny dny s nimi).


A každý na světě by měl mít aspoň jednoho nejlepšího přítele. A já mám to štěstí, že mám čtyři nejlepší kamarádky, o kterých vím, že tu budou pro mě vždycky, když je budu potřebovat.

Moustache

1. listopadu 2012 v 17:09 | Ter.

Listopad. Už jenom 12 dní a je ze mě stará patnáctiletá rašple. Nechci, aby mi bylo 15. Nebo možná chci, já nevím. Už fakt taky nevím nic. Dneska jsme o občance zdobili perníčky a pak Monč udělala Pájovi polevou mustáž. A o češtině jsem snad poprvé v životě celou hodinu něco psala. Neseděla jsem 10 minut a nekoukala po ostatních, protože jsem nevěděla, o čem psát.

.

best friendship

29. října 2012 v 16:10 | Tess

Ještě do včerejška mi nelezlo do hlavy, kolik se toho dokáže změnit za pár týdnů. Teď nechápu, co jsme si s holkama myslely. Kolik se toho mohlo změnit během jednoho dne, během jedný hádky. Jedna hádka a stačí to k tomu, aby skončilo takový bffkaření? Vážně? Potřebovaly jsme se takhle pohádat a pak si uvědomit, že jsme prostě nejky forever <3 trochu fejsblbkovský. Nemůžete prostě ze dne na den jen tak přijít o někoho, kdo pro vás byl tak strašně moc důležitý a vlastně pořád je...

.

best friends

27. října 2012 v 12:39 | Tess

Mám strašně ráda ty chvíle, kdy si k večeru jdeme s holkama sednout třeba jenom na chodbu (venku bychom umrzly) a povídáme si. Včera jsme si povídaly tak, že jsme se málem rozbrečely.

.

last days

25. října 2012 v 13:39 | Tess
Říkala jsem, že budu psát článek každý den. Jenomže mě to nebaví. Čas mám, jenom prostě nic nechci napsat. Ale jak se znám, tak stejně se vrátím a začnu pak zase psát často. Ale teď ne...fotka z víkendu a ze včerejška.

Smile.

18. září 2012 v 17:40 | Tess
Ráno do školy a po škole ven. Nemám ráda ty fetkouše na autobusovým nádraží, fakt ne. Díky bohu, že nepatřím mezi ně. Jinak tu mám fotky ze včerejška, kdy jsme byly s holkama v parku a jak jinak, fotily.


s Moničkou


Adélka


Myslím, že mě zabije ranní vstávaní do školy

spider

31. července 2012 v 19:30 | Tess
Dneska ráno jsem odjela na chalupu a vlastně jsem celej den buď fotila a nebo si četla. Po dlouhej době čtu, momentálně knížku Láska nebeská z Notting Hill, kterou mi v knihovně půjčila mamka. Ani jsem nečekala, že mě to tak bude bavit, když to není něco jako Gossip girl. Tu knížku si fakt přečtěte, je to skvělý!


Soooosweet pavouček, že jo?


Markétky oči. Po hodinách přemlouvání mi dovolila je vyfotit.

old photo

27. července 2012 v 11:00 | Tess
Dneska zase pojedu na chalupu. Venku je konečně pořádný horko. Jinak včera jsem se dívala na staré fotky, tak sem přidávám jednu, která se mi líbí - teda, až na tu mojí příšernou ofinu.


Prima, 2010, na výletě v Plzni s Mončou.
nejlepší kamarádka ♥

summertime

24. července 2012 v 10:30 | Tess
Včera jsem přidala článek s tím, že se stěhuju na blogspot. Ale já to nedokážu, tenhle blog mi přirostl k srdci. Takže nejspíš zkejsnu tady. Napořád. Asi po dvanácti hodinách jsem se rozhodla, že blogspot smažu. A tenhle blog pozměním. Můžete si všimnout, že jsem úplně předělala design, je sice pořád jednoduchý, ale už není jenom černobílý. Do záhlaví bych pak přidala nějaké fotky, to se ale ještě uvidí. Taky jsem smazala pár článků. A začínám od znova! :-)Včera jsem celé odpoledne strávila na chalupě a bylo to skvělý. Četla jsem si a fotila, ale málo fotek se dá - jako obvykle - použít.


Markétka. Tohle byl jeden jediný moment, kdy se nechala vyfotit, jinak se vždycky otočila nebo začala dělat blbosti, abych jí nevyfotila. A to jenom proto, že jí říkám Mařeno.

italy 2

22. července 2012 v 10:39 | Tess
Jsem konečně doma! Mám tu ještě nějaké fotky.


more »

italy

18. července 2012 v 9:32 | Tess
Až teď jsem se odhodlala jít k bazénu s notebookem. Jenom tady je wifi. Docela smutný, co. Každopádně mám tu pro vás nějaké fotky. A nejlepší zmrzlina je tiramisu a café.


more»

swimming pool

6. července 2012 v 10:40 | Tess
Včera jsme opět jely s Mončou za Naty, moc fotek ale nemáme. Jenom jsme fotily do soutěže o yoyo, takže vám sem dám dvě. Jsou jinak upravené, jednu z nich můžete vidět tady.


more »

photos + video

5. července 2012 v 13:00 | Tess
Poprvé za šest let trávím prázdniny úplně jinak. Vždycky jsem byla už dávno na chalupě, bez internetu, ale teď jsem pořád doma. Každopádně, nestěžuju si. Mám tu pro vás fotky ze včerejšího dne a video, jak Monč yoyuje. Dneska stejně jako v pondělí jedeme k Natce, takže super)).

Taky jsem dneska byla nakupovat, tak vám to sem možná dám.


more »

best day

3. července 2012 v 18:39 | Tess
V noci byla bouřka, to jsem nezažila. Takový rány. Jinak odpoledne jsme s Mončou jely za Natkou, bylo to megaaa nejvíc. A jako vždycky mám spoustu fotek (ale málo z nich se dá použít ;D).


more »

eye

2. července 2012 v 11:39 | Tess
Dneska jenom fotky. :) Užívejte si prázdniny. ,))


more»

july

1. července 2012 v 11:49 | Tess
Pořád mi nedochází, že mám dva měsíce volna. Snad to uteče rychle. Já vím, že jste všichni nadšení, že jsou prázdniny, konečně, ale já ne! :D Vydeptalo mě moje vysvědčení.


more»

Holidays.

29. června 2012 v 13:39 | TESS " <3
Vlastně jsem docela ráda, že jsou prázdniny. Konec mýho nekonečnýho rozhodování. Celej školní rok utekl rychle, ale bylo to awesome. Stejně jako dnešní den. A dneska naposled terciánka.


more »

Photo.

26. června 2012 v 20:00 | TESS " <3
Znáš ten pocit? Ten pocit, kdy víš tolik věcí. Víš, že miluješ jeho úsměv, jeho oči, jeho hlas, jeho vůni, jeho povahu, jeho vtipy, jeho chování, ten pohled, kterým tě vždycky dostane do kolen...

Já nevím, nechci dnešek nijak komentovat.

Hopsárium.

25. června 2012 v 18:20 | TESS " <3
Dneska jsme jeli do hopsária. Sranda. Odpoledne jsme šly potom s Naty a s Áďou ven, tak máme zas společnou fotku. Taky milujete ty divný existence na autobusovém nádraží?


A zejtra do Linze.

Photos.

22. června 2012 v 17:09 | TESS " <3
Už si nikdy nevezmu balerínky. No dobře, vezmu. Jsou sice hezký, ale po padesáti metrech jsem z nich měla puchejře a teď nemůžu mít žádný boty! Trochu sad story jako.


more »

Smile.

21. června 2012 v 16:59 | TESS " <3
Nebudu mít šest dvojek. Budu jích mít jenom pět. Protože budu mít trojku. Fakt je mi to jedno. Hnuska. Odpoledne jsem šla ven s Naty (a pak s Adél), Bery s Pájou nás pořád srovnávali. Úplně stejný jsme.

Storm.

20. června 2012 v 16:10 | TESS " <3
Můžete se radovat, protože teď zase uvidíte další šílený fotky. A já se můžu radovat proto, že budu mít šest dvojek na vysvědčení. No dobře, to je spíš k pláči.


more »

Crazy day.

19. června 2012 v 16:29 | TESS " <3
I když jdete ven v šest, aby jste se neupekli, stejně se upečete. Koho napadlo jít bez bot? Áďu. Koho napadlo šlápnout na kopřivu? Samozřejmě mě. A koho napadlo házet slimáky do vlasů? Beryho.


more »

Summertime.

17. června 2012 v 10:59 | TESS " <3
Venku je fakt nádherně. Včera jsme jeli na chalupu, celou dobu jsem fotila. Moc fotek se ale použít nedá, zkoušela jsem měnit ISO a podobně, takže to dopadlo hrozně. Ale tak nevadí.


more »

Yesterday's photos.

16. června 2012 v 10:40 | TESS " <3
Možná jste postřehli, že jsem to tu trochu předělala. Kromě designu a tak i seznam oblíbených stránek. A konečně jsem spokojená. Jinak tu mám fotky ze včerejšího dne, když jsem šla ven s Kiki a s Adél.


more »
 
 

Reklama