Inspiration

wishlist

9. února 2013 v 15:22 | TESS " <3

Tenhle týden jsme měli jarní prázdniny a říkala jsem si, jak konečně zase začnu psát na blog. A ono zase nic. Místo toho jsem pořád jedla všechno sladký, válela se doma a sledovala seriály. Možná bych radši chodila do školy. Taky se už nemůžu dočkat, až roztaje sníh a bude konečně teplo, sluníčko, prostě jaro. Mám tu tedy jarní wishlist, ale jak se znám, nic si z něj nepořídím. Možná jen ty boty, ty jsou fakt frí kůl a in.

winter inspiration

26. ledna 2013 v 11:10 | Ter

Opravdu se omlouvám, že nepíšu častěji. Ale není co. Děje se toho spoustu, jenom to nejsou věci, které bych mohla (nebo chtěla) psát sem. Navíc blog pro mě přestává být tak důležitý. Příští týden máme akademii, která měla být původně už před Vánoci, ale opravují nám kino. Těším se na videa ostatních tříd. To naše je jako vždycky totální propadák. To nemám rád, když neumíme natočit něco pořádnýho.

inspiration

4. ledna 2013 v 14:39 | Ter

Hodně jsem si zvykla na ten prázdninový režim. Vůbec se mi nechce do školy. Okay, vlastně se docela těším, ale to učení. A vůbec nemám ráda tyhle dva měsíce, leden a únor, takový na prd. Utíkají strašně pomalu, všechno se děsně táhne. Mohl by být jenom prosinec a pak by hned přišlo jaro, to by se mi líbilo. Strašně se těším, teplo, sluníčko a žádný naducaný zimní bundy.

outfit, converse

3. ledna 2013 v 10:49 | Ter
converse


Další předsevzetí, o kterém jsem se vám v předchozím článku nezmínila, je více se věnovat blogu. Nebudu vám tu ale slibovat, jak budu psát každý den, to asi ne, ale během týdne bych taky napsat mohla. Pět minut si vždycky najdu. Tak uvidím:-)
.

Outfit

23. prosince 2012 v 10:39 | Ter))
Untitled #38

Untitled #38 by tessie15 featuring crossbody handbags // Líbí se vám?

Vůbec mi nepřipadá, že už je neděle a zítra Štědrý den. Vážně bych chtěla být malá holčička, co věří na Ježíška, protože takhle to ztratilo to kouzlo. I přesto se ale hrozně těším. A co vy?)

Winter outfit

16. prosince 2012 v 11:29 | Ter))
christmas time

christmas time by tessie15 featuring leather shoes // Co si myslíte?:)

Včera jsem šla k tetě, aby mi zastřihla ty zničený konečky u vlasů. Samozřejmě, že to nebyly konečky, ale nějaký tři centimetry. Vážně jsem myslela, že ji zastřelim. Nakonec jsem se z toho teda vzpamatovala. Ale zase mi to bude dorůstat 2691654189 let. Naštve to, když se snažim mít dlouhý vlasy a oni mi to ošmikaj. Jinak k večeru jsme pak šly s holkama na krampusáky. Nejhezčí na tom byl ten ohňostroj. To je docela smutný. I když dobrý bylo, že my s holkama jsme se s nima setkaly ještě předtim)). Byly jsme fakt drsný.

Christmas inspiration

8. prosince 2012 v 11:40 | Ter))

Pár vánočních obrázků, které jste mohli vidět na weheartit. A stejně mi tu pořád chybí ta vánoční atmosféra. Navíc Vánoce jsou už za 17 dní. Jů)) Kvůli tomuhle bych chtěla být ještě malá holčička, která věří tomu, že Ježíšek existuje a né, že to jsou rodiče. Staré dobré časy. Takhle je mi to docela fuk a to je pěkně smutný.


Lana Del Rey

4. listopadu 2012 v 11:20 | Ter.
lana del rey

Včera jsme s holkama jely do Budějovic do kina na Skyfall. Film byl skvělej a celkově to bylo fakt boží. Koupila jsem si tu nejbožejší čepici na světě. A taky mi holky koupily dárek k narozeninám. :) Asi to sem pak dám. Ale to se ještě uvidí.

..

inspiration

28. října 2012 v 11:40 | Tess
hardcore.
Všude je snííííh. U don't say! Huhů, vážně jsem nečekala, že bude taková zima na konci října. A beztak na Vánoce zas nic. Jo a mimochodem, dneska jsem se opravdu skvěle pobavila. #sebestřednostforever (sorry bro, ale musíš uznat, že to bylo vtipný:D)

.

moustache

10. října 2012 v 17:49 | Tess
Untitled #28

Taky milujete prohlížení starých fotek a říkáte si, že to snad vůbec nejste vy? A taky jste si mysleli, že jste strašně sexy, přitom... jste byli ty největší zrůdičky? Panebože, ještě že jsou ty časy pryč.

autumn

23. září 2012 v 11:19 | Tess
autumn

autumn by tessie15 featuring a trench coat

Nikdy jsem neměla podzim nijak zvlášť v oblibě a stejně tak zimu. Teď ale zjišťuji, že mám vlastně všechna roční období celkem ráda a podzim hlavně kvůli tomu oblečení. Tak tu mám další outfit z polyvore, inspiraci na podzim, říkejte tomu jak chcete. Jinak ještě nevím, jestli zítra napíšu, ale nejspíš ano a pokud ne, tak zítra večer odjíždím do Berlína. Strašně se tam těším. Od úterý do čtvrtka tu nebudou nejspíše žádné články, ale pak se můžete těšit na fotky. ptejte se na formspringu

autumn wishlist

15. září 2012 v 11:19 | Tess
autumn wishlist


Wishlist na podzim jsem sice dělala už někdy v srpnu, ale teď jsem ho trochu upravila a přidala nějaké věci. Hlavně proto, že jedeme se školou do Berlína. Budou nákupy, nákupy, nákupy. Možná. A samozřejmě, že si nebudu kupovat všechno.
.

before I die

11. srpna 2012 v 11:50 | Tess
Už před pár měsíci jsem chtěla udělat podobný článek, jenže jsem se k tomu pořád nedokopala. Takže tady konečně takový článek je. Není tam všechno, co bych chtěla udělat, ale to nevadí. To podstatné tam je, takový hlouposti no. Nic důležitého. Hlavně najít Bradavice, to se mi v každém případě podaří.

.

wishlist

8. srpna 2012 v 10:19 | Tess
Chystám se jet dnes nakupovat, takže jsem už před pár dny vytvořila wishlist. Většina věcí je hlavně z H&M a sovička se šálou z Tally Weijl. Hlavně si chci pořídit ty skinny a trika. A jako poslední taška Adidas. Do školy potřebuji novou, už nechci batoh, chci nějakou takovou tašku přes rameno, tak uvidíme.

wihslist


1// trička
2// skinny tady
3// boty
4// taška tady
5// řetízek
6// šála

denim shirt

5. srpna 2012 v 11:00 | Tess
Untitled #20


Další článek do rubriky inspiration. Začínám přemýšlet nad tím, že bych to měla rozdělit do více rubrik, ale to se ještě uvidí. Jsem na to moc líná. Předevčírem jsem promazala polovinu článků, co tu byly. A hned je to lepší.

high heels

4. srpna 2012 v 12:00 | Tess


Upřímně, kdybych si měla vzít takové boty, okamžitě se na nich zabiju. Ale jsou boží ♥. A myslím, že většinu nebo všechny obrázky jste už viděli na weheartit.

dress

2. srpna 2012 v 11:00 | Tess
Dneska jsem vyklízela věci v pokoji, abychom to mohli zítra vymalovat, o bože, už se těším! No, jinak tu mám další outfit z polyvore.

Untitled #14

inspiration

28. července 2012 v 11:40 | Tess
Dnes tu mám pro vás inspiraci.


H&M


Tally Weijl

Taky je u vás tak krásně? :-)

summer outfit

12. července 2012 v 11:50 | Tess
Do Itálie odjíždím zítra ráno/dopoledne, nevím kdy. Fakt se tam strašně těším. Možná se ještě ozvu, ale spíš ne. Každopádně, beru si s sebou notebook, měla by tam být wifi, takže na blog budu normálně psát :)


Untitled #15

floral short

10. července 2012 v 13:09 | Tess
Včera jsem šla s Honzou, s Májou, s Berym, se Sárkou, s Mončou a s Áďou ven. Chybělo mi to, jak se kluci hádají, jak Adél vydává šílený skřeky, chyběly mi Májovo trapný vtípky a vůbec všechno. Nic jsem ale nefotila, tak tu mám pro vás jenom další outfit. Sad story.

Untitled #15

floral skirt

9. července 2012 v 13:00 | Tess
Taky jste si všimli, jak jsou poslední tři články v rubrice "new in"? Mamka mi koupila novou sukni. Takovou už chci hodně dlouho a konečně jí mám. Stejnou má Monč, akorát v modrý barvě.


Jinak. Jak si užíváte prázdniny? :)

red dress

4. července 2012 v 11:59 | Tess
Tadyty prázdniny jsou fakt skvělý. Úplně nejvíc. Dneska zase přijede Natka, tak se potom můžete těšit na fotky ,) jak jinak. I s Monč)).

red dress :)


American Style.

30. června 2012 v 12:49 | TESS " <3
Dneska tu mám pro vás jenom outfit. Co plánujete na prázdniny? Pojedete někam pryč? Já jedu do Itálie. Úplně na jih. Fakt se tam strašně těším.

American Style


more »

Fashion: Tops

3. června 2012 v 10:30 | TESS " <3
Dnes tu mám pro vás další módní inspiraci. Jsou to zase jenom obrázky z weheartit.com. Který se vám líbí nejvíce? Pořád jsem unavená z toho kurzu a stále mě bolí nohy z tanečního maratonu ,DD


více pod perexem.

Beauty: Nails 0.2

2. června 2012 v 11:40 | TESS " <3
Jak jsem říkala, každý měsíc tu bude jeden článek do této rubriky, tak tady je. Nějaká ta inspirace. Které se vám líbí nejvíc?


více pod perexem.

Wishlist 0.3

22. května 2012 v 7:46 | TESS " <3
Poslední wishlist tu byl v červenci 2011, tak mě napadlo si nějaký znovu vytvořit a přidat ho sem. Myslím, že nemusím vysvětlovat, co to wishlist je, protože to nejspíše všichni ví, ale kdyby se někdo takový našel - seznam přání.

Wishlist

Fashion: Skirts

13. května 2012 v 11:10 | TESS " <3

18:20 - Tak jsme to jakože trochu projeli.

Hokej. Ve čtyři hrajeme s Ruskem. Už se fakt těším. A včera bylo venku pěkně hnusně, tak jsem se pořád koukala na PLL. Doufám, že dneska bude líp. Jinak tu mám článek se sukněmi, zase nějaká inspirace ,))


perex.

Hair: Fish Tail

12. května 2012 v 11:00 | TESS " <3
Dneska tu mám pro vás návod na účes fish tail. Asi všichni víte, jaký to je účes a určitě si ho spoustu z vás už vyzkoušelo udělat. Nicméně tu mám nějaké fotky a video.))


perex.

DIY: American Flag Shorts

7. května 2012 v 13:50 | TESS " <3
17:36 - koukáte na hokej? to je tragédie. upřímně doufám, že Flyers vypadnou z NHL a přijede Jágr.

Původně jsem myslela, že přidám článek s tímto americkým stylem, ale nakonec jsem si to rozmyslela a mám tu pro vás jen toto DIY video, které jsem našla na youtube.


více pod perexem.

Fashion: Swimsuits

5. května 2012 v 13:09 | TESS " <3
Včera byl hokej docela nudnej. Takže jsme šly s Áďou a se Sárou kolem šestý ven. Takhle jsme si dloooooouho a asi nikdy nepopovídaly, a bylo to awesome. Každopádně, už se blíží léto a proto tu mám na dnešek inspiraci - plavky. ,))


více pod perexem.

 
 

Reklama